سال 96 چه حیوانی است | حیوان سال 96

سال 96 چه حیوانی است

 

اسم حیوان سال 96 چیست,اسم سال 96,خصوصیات سال 96 چیست,سال 96 چه حیوانی است,سال ۹۶ سال چیه,سال 96 سال کدام حیوانی است,سال 96 کدام حیوان است,سال 97 سال چیه,نام حیوان سال 1397 چیست ؟,نام سال 96 چیست حیوان سال,حیوان سال 96,خروس,خروس حیوان سال 96,سال 96 سال چه حیوانی است؟,سال خروس,طالع بینی سال خروس

سال 96 چه حیوانی است

ساعت تحویل سال ۱۳۹۶ هجری خورشیدی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران ساعت ۱۳ و ۵۸ دقیقه و ۴۰ ثانیه است و امسالسال خروس نام دارد، با سایت جذاب ۹۸ سال جدید را آغاز و همراه باشید:

سال خروس (متولدین سال های ۱۳۲۴، ۱۳۳۶، ۱۳۴۸، ۱۳۶۰، ۱۳۷۲، ۱۳۸۴ ،۱۳۹۶)
سالی پر بار و همراه با آرامش در انتظار شماست. هم از لحاظ کاری و هم از لحاظ عاطفی خیالتان راحت باشد، چرا که در ناحیه امن به سر خواهید برد. حتی وقتی تلاش زیادی نمی کنید و همان جایی که هستید می ایستید هم اوضاع به بهتر شدن ادامه خواهد داد. در این سال به دور دنیا سفر کنید. سفر همراه با خانواده تان رابطه شما با آنها را بهتر خواهد کرد.

خصوصیات سال خروس
خروس برای حفظ موقعیت خود، ناگزیر به نیرنگ دست می یازد. البته این نیز تصوری واهی و باطل است. مطمئناً او دوست دارد جلب نظر کند لذا بدش نمی آید کمی به خودش برسد؛ اما در واقع او بسیار محافظه کار و سنت گراست و این حالت خود را به صحنه سیاست نیز تعمیم می دهد.

خروس معتقد است که همیشه حق با اوست و می داند چه کاری انجام می دهد. او به هیچکس اعتماد ندارد و خود محور است و از طرف دیگر در نصیحت کردن دیگران پافشاری می کند و سنگ تمام می گذارد.
خروس در ظاهر شجاع، ماجراجو، و بی پرواست اما عقل تان به چشم تان نباشد! در حقیقت او پر از ایده های به ظاهر بزرگ و نامعقول است که امیدی به تحقق آنها نیست.خروس معتقد است که همیشه حق با اوست و می داند چه کاری انجام می دهد.

او به هیچکس اعتماد ندارد و خود محور است و از طرف دیگر در نصیحت کردن دیگران پافشاری می کند و سنگ تمام می گذارد.

خروس عاشق خواب و خیال، مکاشفه، اوهام غیر ممکن و قهرمان پردازی است؛ اما به واقع طبل تو خالی است که تمام رؤیاها، مکاشفات و تصورات او از فضای آرام خانه اش بیرون نمی رود. او ماجراجویی نازک نارنجی و فیلسوفی است که حتی نمی تواند چهار تا کلام حرف حسابی تحویل آدم دهد.

البته او ترسو یا خجالتی نیست و در صورتی که شرایط ایجاب کند می تواند به موجودی جسور و شجاع تبدیل شود. خروس همیشه رؤیای قهرمان شدن را در سر می پروراند به این خاطر ممکن است با نشان دادن واکنشی جسورانه، خود را به خطر انداخته و با آغوش باز مرگ را بپذیرد. همین دلیل باعث می شود که خروس سرباز خوبی باشد.

سال 96 چه حیوانی است

 

سال 96 چه حیوانی است,حیوان سال 96,سال 96 ساله چیه,سال ۹۶ سال چیه,خروس حیوان سال 96

 

همچنین در آلبالو گیلاس بخوانید :

 

 

همچنین در آلبالو گیلاس بخوانید :

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *